szczegóły
Dlaczego My


Przedszkole powstało przede wszystkim, z ogromnej pasji jaką są dzieci. Ideą przewodnią było stworzenie takiego miejsca, w którym dzieci będą się czuły jak w domu, jednocześnie zapewniając bogatą ofertę zajęć dodatkowych, dzięki której będą mogły rozwijają swoje uzdolnienia i pasje. Nasza wykwalifikowana kadra zapewnia troskliwą opiekę, jednocześnie dbając o prawidłowy rozwój i stymulację intelektualną naszych podopiecznych.

Nasze przedszkolaki uczą się przez zabawę i nie spędzają czasu przed telewizorem. Wspieramy rozwój każdego dziecka w zakresie sfer: emocjonalnej, ruchowej, poznawczej oraz społecznej.

Uczymy dzieci bardzo istotnych umiejętności: nawiązywania pierwszych kontaktów z rówieśnikami, samodzielności, niezależności, umiejętności okazywania emocji oraz zasad współżycia społecznego.
Te umiejętności są przecież podstawą funkcjonowania w dorosłym świecie. Poprzez zabawy staramy się wyrobić w dziecku poczucie własnej wartości, zadowolenia z samego siebie. Dzieci uczą się także przestrzegania wcześniej ustalonych reguł, ale również wzajemnej pomocy.

Pamiętając o tym, że każde dziecko jest inne, do każdego podchodzimy indywidualnie. Odkrywamy u dzieci oraz pomagamy rozwijać indywidualne uzdolnienia i pasje.

Nasze dzieci są szczęśliwe, bo czują się kochane, szanowane i rozumiane.


BEZPIECZEŃSTWO

Bezpieczeństwo Państwa dzieci jest dla nas sprawą priorytetową. Chcemy, aby czuli Państwo, że zostawiając u nas swój największy skarb, powierzacie go w najlepsze ręce.

Aby sprostać temu trudnemu wyzwaniu, zamontowaliśmy w naszej placówce system do video-monitoringu, do którego dostęp mają tylko rodzice dzieci uczęszczających do naszej placówki. Po zalogowaniu się na stronę internetową umożliwi on obserwowanie na bieżąco przebiegu zajęć z udziałem Państwa pociechy.

Starannie dobieramy pracowników, nasz personel oprócz wykształcenia kierunkowego psychologiczno-pedagogicznego ma również doświadczenie w pracy z dziećmi.
Jesteśmy z Państwem w stałym kontakcie, słuchając sugestii i uwag. Nauczyciele codziennie informują Państwa o samopoczuciu dziecka, jego sukcesach i ewentualnych problemach.

Aby zapewnić dzieciom poczucie bezpieczeństwa i komfortu, stworzyliśmy ciepłe i przytulne wnętrza, pełne kolorów i ciekawych zabawek. Pomieszczenia przedszkola i jego wyposażenie są przystosowane dla dzieci w wieku przedszkolnym i odpowiednio zabezpieczone.

Dzieci otoczone są troskliwą opieką, staramy się dać im przy tym namiastkę domu.
Ramowy plan dnia pozwala uporządkować maluszkom ich świat, nie ograniczając poczucia indywidualności. Ciekawe zajęcia w jakie obfituje nasza oferta sprawiają, że nasze przedszkolaki się nie nudzą, a ich wzmożona aktywność poznawcza jest zaspakajana.

powrót
Przedszkole Edukacyjne Enedue - 2014- 2019 - Oława, ul. Broniewskiego 1, tel. 505 807 566, 604 134 816